mitternacht
World War Z - meh, 3/10, има ли изобщо нещо общо с книгата, която с кеф бих прочел (ако не ме мързеше)?, also- зомбита- Юсеин Болт, also- де са им танковете?!
mitternacht
...si tak akuraaat, preto ta mam raaaad!
mitternacht
Накрая ще стана жиголо или кльощава порно звезда.
mitternacht
Тъй се раждат самолетчетата:
mitternacht
Забравих какво е любовта и защо е нужна тя. Кому ли трябва?
mitternacht
Деца! Ако някое момиче ви каже, че обича романтика, нежност, любов и т.н. вместо някой отворен простак, който да и се оригва и т.н. ВИ ЛЪЖЕ (или е от 0.0001%)
Lol, ами не съм го гледала, напоследък съм само Into animations
Sep 04 2013, 11:29