mitternacht
Нямам свое място, мястото ми е навсякъде.
mitternacht
ВИНАГИ имайте по 2 резервни бирички, в случай, че ви се допие още.
mitternacht
Post your photos. Да. Покажете си физиономиите. Кифленски или нормални, шантави или скучни, просто пуснете няк'ва снимка. Да ви видим.
mitternacht
Изгледах трилогията "Кръстникът".... ааааа.... брутааалноооо!!!
mitternacht
5 месеца - 7 300 снимки... бива.
mitternacht
"Всяко чудо за смет." или "Сливи за три дни."
и на мен
Aug 06 2013, 04:41