Златната среда си е златна среда
хахахах, инстаграм преди интернета А Салвадор Дали е дал основата на Фотошоп
Салвадор Дали е пълен психопат. Обожавам го Той си е луд пич.
психопат, ама е ебаси гениалния :о
Именно. Харесвам го
Малоумна работа.. аз по-хубава линия щях да направя
бе.. имах едно гадже дето правеше идеални линии
Да ама твойто гадже после си е разваляло изкуството ми се струва Нетраен арт.
Пърформънс
ахахаха, няма да коментирам
Въпроса е дали му се получава
бива, бива Замислям се колко по-добре звучи от "Някой репетира на барабани"
Страхотноооо ^_^ Аз пък правя супер трудното проектче. Предизвикателство е в карикатурите ми. Като го направя ще ти show-на
)) Успех! )) Ще се възнагради по много начини!
хаха, част от разговора ни днес: а мен крака ме боли зверски, приготви се да ти мрънкам много! -аа, въобще не отразям.. това е любов ;д
:/
Нашият беше "Ще те унищожа идвай!" That was all
Нашето беше: - Никъде не ме искат. / - Не се тревожи, аз те искам.
And I'm just sitting here...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphoto...4916_n.jpg
@aviatrix thank you mr. smartass.
Може да са хубави, ама си нямат Пеньо