искам искам искам искам искам ^____^
дааа много много мноогоо!!
ще ти подаря такова за следващия рожден ден :Д ^^
^^
бухахаха лол
rofl
преди време бях направил една група http://edno23.com/dashboard/tab:group/g:aviation1
вече я няма?
@mitternacht има я. просто е добавил 1-ницата http://goo.gl/zinbv
при мене и с 1-цата ми я отваря
на мене не ми я отваря като линк от вас, ама я потърсих и така ми я отвори )))))))
хахахахха миналата вечер мн тактично бях помолена да изчакам в коридорчето на една квартирка,докато мъжлето поочисти кочинката хахаххаха