One of my all time favorite
Right in the heart.
еми.... ние ли сме виновни, че не можем да сме лоши :Д
Знам ли и аз.
е вие пък, лесно е да си douchebag :Д
I did But then I got - well .. I wanna be alone right now.
^^ точно като в представите ми (:
Най-големите!
Thank you Bob btw I am looking for a helper.. you know for ideas? Want to do it?
Ми, честно казано, не знам до колко бих се справил. Не се славя с особено бистър ум.
I believe you do. Ако имаш идеи - please share with me!
Will definitely do.
Силно!
tfa puk kva e taq igra ?
Scribblenauts
От примоциите ли я взе?
А, тя още не е излязла..
Много яко
Hahaha, good one indeed.
такива дето няма да ти вържат ;д
е как! Нали ако ни връзваха, нямаше да ни остане време да висим тука!
EPIC.
оооо най-после 8)
...and counting
important milestone за цялото интернет общество
добре ли е?
Не знаех какво да очаквам, но не се оплаквам
браво
чийтър!
One of my all time favorite

Dec 24 2012, 12:19