Мда, влакови релсички са, имаше и кутия с влакче и няколко вагона. Изобщо... цяла златна мина. Ей сега ще ти покажа какво си взех от там.
http://oxi.la/589AqSSt7.jpg Ключът е за къщата, но и за сравнение да видиш колко малка е чашчичата.
мм, добре подбран спомен! Колкото е крехка, толкова повече ще е пазена
обаче как си предполагах, че ще видиш релсичките...
^_^
Излезнаха ли новите епизоди? ;о
Добре, като напишеш "e" в браузъра не ти ли излиза веднага едното? А "f" е за facebook. И така цял ден се въртиш в кръг.
не, на "е" ми излиза ex.fm :/
That's just sad.
U sad.
Fair enough.
котатааа
Идва доста странно от един изчанчен мъж
хихи, и ти си права! (hug) Трябва да е по-интересно