а да... казаха ми че бил супер зле.. не си го инсталирай ;д
късто, късно.... заради дат блъди уиндоус 8
сорри
Сега ме накарахте и аз да си го инсталирам. Не е зле. Сменили са вида малко заради Win8, ама не им се е получило много. Прилиза на skype за Win3 по-скоро.
Бе става Мен ме кефеше едно време като можеше да му слагаш скинове беше фън
http://vbox7.com/play:01a3bc04fd
@blacksnoopy хаха точно за това се сетих, нашето момиче е по-готино даже :Д
тоя пич ако е бил зад Лалова щеше да умре щастлив :Д
http://www.youtube.com/watch?v=1TGTm9HBKH0
хах, то вече сте го пуснали :Д
ааа тази съм я виждала. много е найс.
Това ми напомни за тази ВЕЛИКА ГАВРА: http://vbox7.com/play:2e5f4478
Не се и съмнявам
http://www.youtube.com/watch?v=R8kdX6VJ2oY awwyeah.
дясното копче, save as...
yaxaxaxaxa
това трябва да си го напомням всеки ден и да взема да си почна книгата вече...
Принтирай си го и си го залепи някъде, където ще го виждаш.
щото е feshan sladur, затова ще да е! :Д
щото е 4о4о сеха!
ох, какви уроди има само, какви уроди!!!!
а да знаеш какви са поети какви омайни съобщения получавам от подобни индивиди
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3...2180_n.jpg
Къде са?
виж примерно аватара на рейнбоу :Д
къде ги видя тия убави-те А сега сериозно има и хубави
и не само :Д ловкапучино :Д
всъщност- всичките мхм мхм
плакат на нашето университетче