Още от ролята й в Juno много ме кефи.
мхм актрисата е страшна сладурана но самата героиня ми харесва
Ah, so that's what you meant. My bad.
dead note
восъчен печат... ако имах такова, бих прописала писма отново
http://edno23.com/view/post:1438984 искай това, за кво ти е печат
това не го ща. тези шапки ще станат за целите ми цици, не само за зърната :о ;д
хаха лол на мен и за зърната няма да ми станат :X
Добре си се ориентирал,има ги такива на моята възраст,които добре ще паснат,така че не се отчавай и продължавай да търсиш Късмет
да, всъщност ти си мънечка не е много неморално, нали пък и бих се слял с наборите ти
ами не знам на колко си ти,но предполагам,да
Ахааа, ти искаш да си я възпиташ
нещо такова. Не прекалено настойчиво, но би имало влияние.
Ако някой ден стане революция, с нея ще подпират врата на НС, да не влезе тълпата.
Тя е оръжието за масово унищожение на България. Ако стане война- ще я метнат от единствения ни останал транспортен самолет над вражеската територия.
хм... а циганите са идеален противоракетен щит! Ще разглобят и предадат ракетите за скрап още в полет!
Master Wayne? Is that you Master Wayne?
а пък кроасан 22 карата беше 25ст. .. и беше по-хубав от севън дейс !!!
дадада! щото по-хубав шоколад )
Дааа! Сега пак съм виждала, впрочем има и нови вкусове - капучино,ванилия май ... ;дд тоя с капучиното беше готин
btw на това му викам - парадоксът на кроасаните и руските салати. Колкото по-евтин е кроасан или руска салата- толкова по-вкусни са за ядене.
има нещо такова,да
Още от ролята й в Juno много ме кефи.
Nov 25 2012, 15:45мхм
актрисата е страшна сладурана
но самата героиня ми харесва 
Nov 25 2012, 15:55Ah, so that's what you meant. My bad.
Nov 25 2012, 15:56