mitternacht
На 1:30... (и целият клип всъщност)
mitternacht
Историята на Homefront- facepalm. И накрая (още малко) Зимбабве завладява целия свят.
mitternacht
Защо никой досега не е създал лафа "Тъп си като реклама!"...
mitternacht
"Препоръчвам ви тази квартира, хазяйката е много добра и взима само 200 лв - А ако не ползвам хазяйката?"
mitternacht
Ако Лейди Гага беше игра... щеше да е Лейди Джага.
гледай най-новия епизод на саут парк, точно това е темата :d
Oct 08 2012, 17:24кхм, то ме вдъхнови... че "гледах" и епизод на предаване за бютикуийн шоутата за деца... че и псувах... и така
Oct 08 2012, 17:42