:O
е́лате повече!
само в Umbrella Corp. ги продават
Директно от производителя ще си я взема значи.
RAWWWR!
хах забавно ви се струва, я се върнете малко назад, когато и вие сте се скатавали в дискотеките
Аз не съм ходил по дискотеки
И аз.. :/ Просто се прибирах навреме Или излизах някъде с брат си
На дискотеки не, но на концертчета са ме кътали
:O
Oct 01 2012, 22:03