добре е, добре е...
може и на ден да е хохохо
поне да беше нето, не бруто
а аз съм виждал такива с по 350€ на ден и такива по 12 000 на час
Аз честно казано не разгледах обявата, просто видях обема на изискванията й и след това заплатата
Ти я са малко като моите който си търсеха Web-Designer с обява по-подходяща за developer, а накрая излезе че искат човека да се занимава само със SEO
Лита ли, каква беше, от WWF
За 10 минути- we have a winner! Точно!
Eee, 90ti veche sme na po 22 godini
Да де, ама все пак тази ми изглежда като на 30+, отколкото 20на
what is this i don't even
exactly
отнесоха гейтака...
ахаха
Няма толкова идиотска кампания просто...
e sorry ама салама свърши ..
тоя криско си направи ритуално самоубийство
oще преди месец някъде го имаше на двдрип ама филма е тъп :Д
ъм... нормално и все пак (уви) мазохистично- мисля да го изгледам
btw http://zamunda.net/details.php?id=319186&hit=1
)) баси късмета Иначе... бих казал... че е една кино-чекийка и нищо повече, освен ако не се приема като някакъв вид дебилна комедия )
xD да по-скоро второто...
А тука да знаеш как се отразява е морето.. Страшно красиво е!