unique!
Това тряя ми е фб ковър
Хахахаха, много добро.
Апокалипсис
every kids choice
Ще държи ли на пране?
Доста добре
@BUSTTER - еми..мисля че да. Аз имам една тениска дето съм си правила не е мръднала много. Макар че за обувките бива малко по-рядко да се случва това
кой си пере обувките ве
ахаха Бе.. мани.. сега като ги погледна не ме кефят трябва други да направя
много добри !
луди са!
unique!
Jul 29 2012, 22:21Това тряя ми е фб ковър
Jul 29 2012, 22:22

Jul 29 2012, 22:31