Еееееееей... ама това е много хубаво. :o
да ))))))) затова му се радвам
МАМКААА МУУУУУ!!! НАЙ-ЕПИЧНИЯЯЯ РЕПЛЕЙЙЙ ИЗОБЩОООО. Мамкааа мууууу! Бахти якия, епичен край. ВЕЛИКООО!!! Благодаря
нали респект
мне, било е моментно
яд ме е за дузпата на Швайни, той беше човека който трябваше да поведе отбора, а и тази в редовното също той трябваше да я бие
кофти късмет просто, много изпуснати положения...
но все пак много добър финал, за неутралния зрител
да, да дузпи!
всички казват Байерн, което ме кара да си мисля, че може да стане неочакваното :д
челси
za koito bie
Chelsea
Б.
Ze captain!