mitternacht
Чета кандидат-студентските бисери и на човек да му се прище да кандидатства, само и само да се изгаври като даде свобода на творчеството си... :Д
mitternacht
Да речем, че се вписва в категорията "цици", което пък с малка условност позволява да бъде качена и тука, което пък дава бонус точки :Д
mitternacht
There's aaaaaaaaaaa deerpderp derp, derp in my herp....
mitternacht
лигавъсъкифленскиистории нечовешки кривата снимка :Д
mitternacht
-=Словачки=- 1.Има добри попадения. МНОГО добри попадения. Мда. 2.Ама има и много дето бият на нашенски кифли, и все пак- не толкова фрапиращо, кат' нашите
"...той казал на Серафим да влезе да не го духа вятъра, но Серафим казал да го духа."
May 11 2012, 16:25Нормандия е плодородна област. Там се отглеждат волове, които дават много мляко и яйца. Тревата е тлъста, затова млякото е много концентрирано…
May 11 2012, 16:27Любимото ми е "кравата има четири крака, които стигат чак до земята"
May 11 2012, 16:38