-=*****=-
mitternacht
Niggabitchassnigga
-=*****=-
mitternacht
Мач 300кг срещу 75 :D Бахти сеира!
fransk Cognac
IMG_0078.jpg viktorkoichew
Готовото парче на @nemesys и благодарности на @coolpuppy за подкрепата и снимките : )
Споделено от coolpuppy и 3 други
-=*****=-
mitternacht
Де'а скука :( Идея за стихотворение, но ще видим, вероятно ще се роди довечера. Пих и капучино. Ту мъч кофеин!
-=*****=-
3956915_460s.jpg mitternacht
Meanwhile in Banska Bystrica - Slovakia
-=*****=-
mitternacht
Ах, що за мил жест е, да си сложи снимка правена от теб за аватар!!! Която дори не е чак-толкова сполучлива :) Баси... :))))))))))))))
-=*****=-
120423-144205.png mitternacht
Баси мазната снимка :Д (в подкрепа на факта за наличие на подобно желание в изтерзаната ми и развълнувана душа!)
-=*****=-
mitternacht
На човек му трябва... една словачка, хубав апартамент в центъра на Братислава и творческа кариера. Това е.
-=*****=-
165034.jpg mitternacht
С тоя поглед може да ти изтръгне сърцето и да си играе както иска с него :) (писателка...)
Боби
meh.ro8769.jpg Bobdweller
Interesting.
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
Финтифлюшките пръцкат замислено. Гладните динозаври шъ ги шибне астероит. Манифестации, манифестации! Няма матр'ял, няма озон, изядохте го. Слънцето цвърчи.
Snoopy
screenshot14.png blacksnoopy
Все още ни е в бета софтуерчето
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
South Park- Butterballs оххххххх, както винаги са жестоки! Хаплив хумор, сарказъм с шепи... :Д Умно и дебилно :Д
-=*****=-
mitternacht
Снима ми се, снима ми се, снима ми се! :)) Време за творене! :)
-=*****=-
mitternacht
Полският ме възбужда :D :D :D :D
Страница: 241 242 243 244 245