-=*****=-
mitternacht
Да живее историята в тубата!!!!!!! Ах.... магическа е!
-=*****=-
IMG_7879.jpg mitternacht
Интересно, доста интересно... Me likes!
-=*****=-
led.jpg mitternacht
Аnd... there you go :)
-=*****=-
mitternacht
Човъркат ми се фотографии, ама много ми се човъркат фотографии :) Айде да видим какво ще измъдрим :)
-=*****=-
mitternacht
StarCraft 2 Marine quotes in spanish..... aKa brainfuck
-=*****=-
mitternacht
Андрей Германов- "Душа незащитена" (поезия). Ето вече нещо нормално за четене.
-=*****=-
e_1334810391_DSC_9127_950FF_FC.jpg mitternacht
(също от там)
-=*****=-
b_1334681814_np3.jpg mitternacht
(чопнато от фото-форум) страхотна снимка! :)
-=*****=-
mitternacht
Отегчено ми е почти до смърт. Ела да се гърмиме.
-=*****=-
mitternacht
Всъщност "Тютюн" става за едно- сякаш е извадка от "1984" :) Преработка, пропаганда и готово- историята е друга. Не, не, не... толкова е... слабо...
-=*****=-
mitternacht
Завършен първи том на "Тютюн". Може би най-отвратителното и слабо нещо, което съм чел. Един ярък пример... как НЕ ТРЯБВА да се пише роман.
M.K.
tumblr_lx8679Vecv1qid9ybo1_500.jpg engise
KEEP CALM AND ALLONS-Y
Споделено от dilana и 3 други
-=*****=-
mitternacht
Erika!
nemesys
като ми е скучно и ставам голям сталкер обаче
Споделено от mitternacht
Страница: 242 243 244 245 246