mitternacht
as coolpuppy said: Гууууд моооооорнин' мадафаказ! Възползвайте се от хубавия, пролетен ден! Няма да се върне, няма рекламации, да няма жалвания!
mitternacht
Верно беее- трябваше на дивнЪ песента да отиде на Евровизия! Да видите като им влезе в акъла как всички ще гласуват за нея :Д нях нях нях нека им!!!
mitternacht
And I'm like... "Я, Бегемот!"