mitternacht
оу ноуз... за къв... трябва да водят спорове породени от глупости печени екземпляри.. баси децата...
mitternacht
От много време не съм се хилил на предаване на БТВ... Благодаря на Оскарите, благодаря на преводачката! Просто епично! Благодаря! Нееееееерееееална ееееееее....
mitternacht
Утре няма да се познавам :Д
mitternacht
гуд. половин литър тъмно пиво. Бива.
mitternacht
Кифли родно производство (тоест- мазни уроди) във Фишки.нет
http://fishki.net/comment.php?id=106616
lol
Feb 27 2012, 21:57