its not Eddie
_e7
Пеуник, майна. Коуата е пеуничанин-proof.
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
оу ноуз... за къв... трябва да водят спорове породени от глупости печени екземпляри.. баси децата...
-=*****=-
bedfd36209217d52791aed91b441e326-d3cuj3u.jpg mitternacht
Rule 63
-=*****=-
mitternacht
От много време не съм се хилил на предаване на БТВ... Благодаря на Оскарите, благодаря на преводачката! Просто епично! Благодаря! Нееееееерееееална ееееееее....
-=*****=-
mitternacht
Оскарите лайв, ако някой изобщо иска да гледа подобно нещо :) И без да се тормози с некадърен превод по БТВ синема :Д
http://www.ontheredcarpet.com/livevideo?id=8551183
Snoopy
blacksnoopy
Huawei Ascend D quad - 4 1.5Ghz CPU ядра + 16 GPU ядра
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
:))))) Parov Stelar ft. Lilja Bloom- Shine
Snoopy
430992_10150630822720890_594380889_9156580_2084497187_n.jpg blacksnoopy
Много приятно камерно участийце-изненадка напраихме
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
Утре няма да се познавам :Д
-=*****=-
mitternacht
E туй с'я какво е :Д
-=*****=-
mitternacht
и специален поздрав за @alien_firefox :D brooooooooooooooooooooo
-=*****=-
mitternacht
гуд. половин литър тъмно пиво. Бива.
-=*****=-
mitternacht
Bunch of funny guys :)
-=*****=-
mitternacht
Кифли родно производство (тоест- мазни уроди) във Фишки.нет
http://fishki.net/comment.php?id=106616
-=*****=-
mitternacht
Студентско общежитие в Прага. Дружба в Братислава е по-хубаво :)))) Но не е лошо и това де :)
http://fishki.net/comment.php?id=107736
Страница: 253 254 255 256 257