Съгласна съм..
ай и аз: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash...2769_n.jpg
дай на мейл плс.
Абе хора, нали се сещате че тука има мис и мистър двойки може да добавите и това
Ако мъжа ми още посещаваше сайта, нямаше да имаме равни
кой мейл?
еми заетите хора стават рано, вършат си работата ии после пак си лягам следобед лайк а босс :ДД
йеп, на даскало тъй се ходи :Д
Не думай...
мхм мхм :*
Изяж един банан и ще се оправиш
компромисен вариант- папам закуска и не съм толкова кисел ))))))
Звучи добре макар, че е вече време за обяд
в студентските години човек не спазва традициите :Д
Съгласна съм..
Feb 25 2012, 00:18