mudisoft
мляко с кокос is overrated :/
mudisoft
Cat mom hugs baby kitten - новия вирус с котки
mudisoft
Le concert. защо толкова време чаках да го гледам :/
mudisoft
ахаа! дали па не разцепвам в тва университетче (:
mudisoft
важна бележка: уменията и таланта нямат значение. има значение кого познаваш и кой е баща ти.
mudisoft
the way back - много силен!
mudisoft
youtube се прееба нещо...
mudisoft
Spot Angry Birds en Terrassa
mudisoft
How to get the baby phone toy to curse
mudisoft
RT @Aria_Technology: Follow @Aria_Technology for the hottest hardware deals in the UK!
Retweet this tweet to win an G1.GUERILLA!
http:// ...
да бе, кисело на dr oetker. а едно баунти не бих отказал точно в тоя момент (:
Jun 05 2011, 02:46
И аз
Смених квартирата и нали е неделя и няма отворен магазин - днес ще се изхранвам с каквото имам, което е само и единствено... праскови 
Jun 05 2011, 13:24хаха толкова ли са мързеливи при тебе бе? аз си мислех, че тука като работят до 4 е зле : D
Jun 05 2011, 19:46Само една неделя в месеца са отворени магазините, но това изключва супермаркетите
В неделя има само един отворен в града който е на майка си 
Jun 05 2011, 19:48в cam само суперите работят в неделя до 4
Jun 07 2011, 12:53