staa
"f*ck u, ur famous!"
axaxaxa
Това е бахти епик речта поклон ! хаехаехеа
Направо е като One man show
да бе обама май е повече в entertainment бизнеса, честно
мн яка и долна постъпка/застраховка : )
black tie не значи черна вратовръзка (:
ми то аз първо предположих папионка, ма не бех сиг Това е още по яко
като гей пингвин треа съм
я станал си рано.
напоследък само в 8-9 стаам. мн работа :/
@bgdn
сетих се за него, ама той не беше ли само Apple фен (:
аха , за андроид ще трябва да си намериш някой друг
И за Андроид и за ББ и за WM и за WP7... но си любя повече фирмената марка...
YESSSSSSSSSSSSSSSSS. Накрая нов епизод........... : )))))