mudisoft
оф, айде утре ше инсталвам 8-цата, че стана яко късно докато се свали :|
mudisoft
win 8 потрошва гащите на всички, ама ако преебат старт менюто на десктопите ше ги пребия мн :|
mudisoft
изгледах антураж за втори път и още получавам груб mind fuck...
mudisoft
браво на ретардналите ни президентски кандидати! винаги се чудя как в България се смята за голяма работа ако се изложиш сред личното си обкръжение, ама...
mudisoft
ebay на моменти е мн полезно нещо бе ше го еа. само да не бяха такива алчни копеленца с тия такси :|
mudisoft
Heartbreaker (L'arnacoeur) e мн яка драмица (:
mudisoft
опаа! кой го зарибяват от Адоби да ги представлява в англия : )
mudisoft
не мога да се фокусирам върху едно нещо за повече от час :/ даже час е много
mudisoft
браво, прееба ми се тела :/ дано се оправи че ше види бой [: