Hahah
awesome!
трябваше да снимам целия стълб как малко над тоя панел имаше още един (същия), явно сложен за хора, които са върху конете си
аз пък си карах градско, при което правя завой и от една кола ми маха директора на училището ми
daaaaamn! браво бе човек, тва ми се струва адски много..
това ми е първия опит да карам на такова разстояние като хубавото е че повечето беше на уличка за колела (като изключим малко черен път и градско)
Това е супер добро!!
евала човек! поне някой да го оцени
Преди малко изслушах албумчето и си го качих на iPod-а. Супер свежо.
тая глупост не е за viral ве
ама е viral
и що
I am birds. Let's do something together.
Дишай, че ще ти позеленее аватара от яд
@disappointed аре (: още не съм минал рио
@dandelion хахахаха too late
as always
ее не се притеснявай. за тебе остава Hide your kids, hide your WiFi (:
аххахахаахахахахха
супер мн ме изненада тая жена
Hahah
Sep 02 2011, 16:58
awesome!
Sep 02 2011, 21:01трябваше да снимам целия стълб как малко над тоя панел имаше още един (същия), явно сложен за хора, които са върху конете си
Sep 03 2011, 01:36