http://www.youtube.com/watch?v=JQRRnAhmB58
оо квартала бате!
че с Viewra mога ли да контррулирам друг комп?
мойш, ба :}
малкото ексе може само да приема. пущаш си го у вас и фащаш пътя (:
ти така и не влезна в скайп вчера и днеска, исках ти рева, че съм сдухал
сори баце, от леглото на Word и обратно съм. щях ти кажа да беше звъннал на тела ама сега видях че нямам батерия най-вероятно от ден-два
staa
"f*ck u, ur famous!"
axaxaxa
Това е бахти епик речта поклон ! хаехаехеа
Направо е като One man show
да бе обама май е повече в entertainment бизнеса, честно
мн яка и долна постъпка/застраховка : )
black tie не значи черна вратовръзка (:
ми то аз първо предположих папионка, ма не бех сиг Това е още по яко
като гей пингвин треа съм
я станал си рано.
напоследък само в 8-9 стаам. мн работа :/