@bgdn
сетих се за него, ама той не беше ли само Apple фен (:
аха , за андроид ще трябва да си намериш някой друг
И за Андроид и за ББ и за WM и за WP7... но си любя повече фирмената марка...
YESSSSSSSSSSSSSSSSS. Накрая нов епизод........... : )))))
Живей за момента ако беше сега студент на квартира без много храна сега щеше да си отбележиш в календара "преяждане" и догодина това щеше да е празник!
хахаха отбелязах си! студент съм и като ям вкусни готвени работи определено е празник (:
хахахах WT F? това за рождения ден на доби ли е?
да баце! бих ти снимал и хладилника със снежанката ама се пази под ключ не бе, тва е в резултат от промоция в Tesco и зарибен съквартирант
хахаха найс !