e кво лъжат... днес на ipad 2 половината слайдове са простотии. първите dual core били... а всички honeycomb дето вече са шипнати?
революция или тепърва наваксват с така наречените "copycats" които вече имат въпросния хардуер...
а за honeycomb имало сто апа. сто са щото е на 2 дена. помните ли в началото на ipad колко бяха... не ми се скролира пак в слайдовете но има още мн простотии
bate namera li pari si zimam macbook air ;p
земи. по-добре от ipad
10x
np.
щото вдъхновение за каквото и да е не идва насила (:
точно така (: ама има състезание с много болните ползи и треа да участвам =)
Яко
хаха wiki leaks анархисти