mudisoft
добре, как компания като color ще набере 40 милиона ума ми не го побира...
mudisoft
днес беше един от по-интересните ми дни за доста време (: the silicon valley of europe rules!
mudisoft
добре тва очевидно няма конкуренция по ретарднящина и тъпотия. опитвах се да го погледна през очите на 14-годишна пикла и пак не мога да разбера що съществува..
mudisoft
мммм, мозилата ми вече е по-функционална и яка от прасе с чушки (:
mudisoft
мн съм зает бе деба бееее :/
mudisoft
абе Хъшове е доста добър сериал деа (:
mudisoft
някой сеща ли се кой беше оня сайт дето може да си покажеш стила на обличане през него и да си тагнеш различните дрехи и аксесоари да си проличи къв си гъзар?
mudisoft
дааа, ае да гръмнат още 10 реактора деа : /