nemesys
Ето от къде са откраднали идеята загорка.
nemesys
Преядох, воистина преядох..
nemesys
по случай празника на базата
nemesys
гарга една щтракнах малко аз
nemesys
The Revenant (2015) 8,9/10.. дали ще има оскари :?
nemesys
Мисля да си направя подарък за коледа с някое фото апаратче. Та някой ползва ли компактен със сменяема оптика и по точно М4/3 кроп?
nemesys
Баси шит деня...някои има ли лекар, който дава болничен без да си болен?
nemesys
ааа FB що има емотикони пък 123 няма :?
nemesys
R.I.P. Bulgarian aviation
nemesys
До мъжете, които си епилират краката - и вас ли ви болят гърдите преди цикъл?
nemesys
Тоя Пловдив си е друга България направо!
оня ден ходих на църква до вас
Jun 27 2016, 21:36еми аз в софия го намерих на 1.3 ...цакал съм се явно
Jun 27 2016, 21:37@nemesys, 1.3лв трябва да е с бутилката, без е кинта и 10.
Jun 27 2016, 22:23не се бях замислил
мене ме мързи да ги връщам напоследък :Д
Jun 27 2016, 23:53По принцип Крадецън на ябълки реално е на Heiniken, а не на загорка
Jun 28 2016, 09:13