nemesys
не разбирам манията на всички по ГОТ - реших все пак да дам шанс на последния сезон ми .. не
nemesys
Из ФБ"Давам частни уроци по рисуване на трупове, традиционно или дигитално. 100 лева на час. Начинаещи и напреднали са добре дошли."
nemesys
Някои да иска invite за Oneplus One ?
nemesys
тамън се отървах от съквартирантката и ще трябва да се търси нова квартира ..
nemesys
Неделите вече не са това, което бяха. Сега всеки се къпе, когато иска ...
nemesys
Майка ми си взе таблет и сега го гледа като полезно изкопаемо ..
nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
nemesys
Има ли желаещи довечера за по бира из Софията?
You know nothing, @nemesys!
Jun 16 2015, 00:14хах очаквах повече хейт :Д иначе не казвам, че за нищо не става, просто много преувиличен ми идват всички хвалби за него
Jun 16 2015, 08:26ГОТеното е, че е хардкор поредица, няма хън-мън. Трепачка, пердах туй-онуй, няма лигави главни герои дето е ясно, че ще оцелеят. В тоя смисъл е реалистична...
Jun 16 2015, 09:55Не искаме да те хейтим, а да те зарибим
Jun 16 2015, 10:19направете го по як тогава
Jun 16 2015, 19:21