nemesys
Технополис и техномаркет са се спукали от промоции а аз не мога да си харесам монитор от ~300лв. Някаква идея или препоръка?
nemesys
Някаква идея как мога да извлека информация от .localstorage файл?
nemesys
Gentlemen, you had my curiosity. But now you have my attention.
nemesys
''Организирам протест срещу протестиращите срещу протеста! Да защитим правото да протестираме срещу протестите и да се вдигнем срещу
nemesys
с две думи ...да го духате
nemesys
бах му мамата...що нямам къде да излея малко агресия
ips?
Apr 16 2013, 23:35Аз се замислям за IPS237L, че ще ми излезне малко над 300лв с доставката
Apr 17 2013, 17:07316 ми излезе и е IPS да..иначе първо ips234v исках да взема, но след като беше свършил намерих тоя и мисля, че е по добър избор
Apr 17 2013, 17:59