nemesys
втори ден в Малта и не мога да преценя дали ми харесва все още
nemesys
Някой ходил ли е в Малта? Ако да, къде са хубавите места/плажове там ?
nemesys
тъкмо се надъхах днес да карам иии дъжда прецака работата ..
http://www.strava.com/activities/166141911
nemesys
от 10 дена съм в Ирландия и вече съм качил повече игри от колкото за последните 10 години заедно-верно, че и повечето са на толкова години но пък са си класики
nemesys
някой от тука играе ли Castle Clash ..заребил съм се последно време
nemesys
тая седмица няма край да го ... добре че има хубава музика за релакс след работа!
nemesys
реших да си взема байк и да байквам през свободното време ама се оказа, че е много трудно да си избера поради големия избор които има :/
nemesys
гордо мога да заявя, че аз съм Повелителя на Мусаките!