nemesys
нещо не ме зарибяват хитовете на 2012
nemesys
American Reunion (2012) 4/10 че даже му е много ..
nemesys
доста работи, но в момента това
nemesys
fuck искам Google Nexus 7...някой да може да ми достави?
nemesys
Сравнение между Windows Phone 8, iOS 6.0 и Android 4.0
nemesys
Сontinuum някой гледа ли го?
nemesys
god damnit влак с контакт!
nemesys
пих 2 бири и се напих ...загубил съм форма нещо
nemesys
браво Apple +600$ за по-голяма резолюция
nemesys
Айфонът е като трипер на село: първо го имат само тия, дето пътуват честичко до града, а после и всички останали.