nemesys
цяла нощ във влака ...дано да оцелея
nemesys
by JustinBieberVEVO | 2 years ago | 745,776,280 views (facepalm)
nemesys
да слушаш класика си е класика
nemesys
егати Iron Sky от кога го чакам, а хич не ми хареса ..
nemesys
"Да псуваш безвкусно облечена абитуриентка е като да обясняваш колко е лоша чалгата - няма абсолютно никакъв смисъл, защото кучетата лаят, а керванът си върви."
А дано, ама надали
Jun 15 2012, 22:08хаха колко обнадеждаващо :-D
Jun 15 2012, 22:38 през mobi