nemesys
Следват малко снимки от авиобаза "Граф Игнатиево" и по-специално посещението на "Буревестниците".
nemesys
Мамка му! Ще си сипя едно за добрите стари времена ..
nemesys
Добре сега като обявата е на английски и мотивицанионното ми писмо ли трябва да е при положение, че фирмата е българска?
nemesys
"Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2" Trailer 2
Големия самолет беше по-хубав :Д
Jun 26 2011, 23:00