nemesys
Сега да питам, някой разбира ли от android development, Java Android, webkit/webview и подобни? Става въпрос за платен проект!
nemesys
мамка му ..кабела за интернет се е прецакал и ТУ има ТУ няма :@ добре, че съседа пуска wifi след 6ч (50кб/с) ...
nemesys
ихааааа работата отива към напиване :-)
nemesys
Air Force Museum - Krumovo - и ние имаме с какво да се гордеем, жалко само че с всяка година състоянието му става все по окаяно
nemesys
Bulgarian Aviation History in Paintings part 1
nemesys
от доста време реклама не беше ме радвала така
nemesys
вече сядам да чета и пиша, че искам до довечера да съм готов с тъпите въпроси ..
Т.е. Андроид или Андроид и още нещо?
Jun 17 2011, 20:36предполагам, че и Java ще трябва, но това съм го писал
Jun 17 2011, 21:05хаха - то Джабата е там фундаментална.. дай на лични...
Jun 18 2011, 01:14