nemesys
А'е тука като спамя вдигам ли левели?!
nemesys
Linkin Park - Wretches And Kings (роцк)
nemesys
тука трябва да се смея ли ?! (puke)
nemesys
Phil Collins - Another Day In Paradise (искам и аз един ден там)
nemesys
Без да целя да подлагам знанията на хората под въпрос...Въобще има ли оценки под 4 на матурите ?
nemesys
Копирайте това на вашата стена, ако и вие обичате швепс на клечка.
nemesys
понякога съм голям хейтър признавам
nemesys
Всичко е ОК вече, само дето малко място съм заделил.
nemesys
Някаква идея защо под линукс (убунту) нямам интернет (само търси в гугъл), при положение, че съм с автоматични IP и DNS?
nemesys
Ходих на театър за сефте от поне 8 години насам, но останах доволен.
nemesys
Къде в Пловдив мога да си купя евтини 3D очила?
не могат се оправят...
Jun 05 2011, 11:10така така...според мен е настина за какво ще се ползва..за някой работи е по-добър, а за други бозата си остава по-добра
Jun 05 2011, 13:26гледай го сега как от две програми за изображения нито едното няма опция за изрязване ...
Jun 05 2011, 13:38http://imageshack.us/photo/my-images/716/17766019.png/
Jun 05 2011, 13:39Проблема му е че няма стандартни неща(щото са правени от програмисти) и няма Лидер който да изреже боклука и насочи масите към по-добра интеграция/драйвери и тн
Jun 05 2011, 16:08