успех!
мерси, ще ми е нужен
perfect!!
Ай си основем група!
супер мизерията ...добре, че е последен изпит
късмет тогава
добро
Въпреки, че не му се налага често
бой като за последно
още един остана
бахти работата indeed!
еБАЛо си мамата то
успех!
May 31 2011, 14:45мерси, ще ми е нужен
May 31 2011, 17:35