nemesys
Някаква идея защо Опера + фейсбук ми товари почти 100% CPU-то ?
nemesys
In Sumerian mythology, Kur was a monstrous dragon with scaly body and massive wings.
nemesys
ей писна ми да ме въртят мамичката му ... излизам да пия!
nemesys
Все пак Apple отрича, че белият вариант на телефона е по-дебел, макар че вече има десетки снимкови доказателства, показващи, че това е така. hauhau
nemesys
haha a vyv vbox7 chak me zaplashvat zaradi, nqkoi moi komentari pod klipove za Chemtrails i HAARP
nemesys
Един безработен кандидатства за работа като чистач на тоалетните в Майкрософт ...
http://www.sharebg.org/view/1858-Edin_bezraboten_kandidatst...html
nemesys
поздрав и спирам да спамя за днес ...пускам си филм и умирам
я Delete Private Data и пробвай пак :]
May 06 2011, 18:02Или delete Opera
just kiddin' 
May 06 2011, 18:03уиърд , clear cache , cookies , & restart opera , може и да имаш някой флаш део прави нещо , ор съмтинг гон тотъли ронг
May 06 2011, 18:12@blacksnoopy no way
не е от това ...сега пробвах да спра всички адони и пак така ...спомням си че бях добавял някакъв ад блокър в /.../Roaming/Opera папката
May 07 2011, 01:35