nemesys
в изневярата има хем вяра, хем и изне
nemesys
@Method-X човеко снимките от срещата има ли ги качени някъде (без фейсбук) за сваляне?
nemesys
Единия ми колега ме разбива. Още не си е сменил съобщението в скайп.
nemesys
Трябва да преинсталирам, но чакам Windows 8 да изтече или Убунту 11.04/Минт
nemesys
"никой не ползва безполезната търсачка,това ми е ясно ако си тук,най-вероятно търсиш "п**ка" или "к*р" пробвай който и да е пост" hauahuahau
nemesys
Слушам си музика и си пия сам .... наздраве!
nemesys
hah това ubuntu много заприличало на mac нещо
nemesys
в каква заблуда живеем мамка му