nemesys
"Това киното е за хазартни хора, които се чудят дали днеска им върви."
nemesys
Chrome ще ползвам чак след поне още 5 версии така като гледам ...
nemesys
Ей ся ги избих! [Singularity]
nemesys
Пак потърсих за работещи .kext-ве на atheros (168Cx001C) ама няма за snow leopard ...само на leopard са я подкарали ама за къв ми е ...
nemesys
150кб връзка ...баси мъката
nemesys
Припокрива се с моята гледна точка за "Денят на Земята".
nemesys
Noviqt mi aftershave e rakia + STR8!
nemesys
"А така, тук в бг се бием за банани от Лидъл,а цивилизацията се бие за iPad"
nemesys
Продавам мотор с десен волан. Нов внос, климатик, ел.стъкла и др. Каран от баба само до магазина.
За голямо разочарование, днес наистина киното е такова.
Mar 30 2011, 11:13всъщност има стойностни филми, но тях не ги търси на големия екран
Mar 30 2011, 16:54