notexist
Сбих се с един комар. Той спечели ;/
notexist
Дълго мислих, дали да се изложа публично и накрая реших да си запазя кифленската снимка само за себе си :Д
notexist
Трябва да подбера снимки от морето, че мама иска да се хвали на родата ;/
notexist
Направих си салатка съв сос винегрет с новия балсамов оцет, който си купих днес и след малко скумрията ще е готова и ще празнувам ^^
notexist
3 Идиота - Зуби дуби зуби дуби парампааа
notexist
Пълна чаша с лед и малко кола. Мммм....