notexist
Кво прайте е, деца, ще се изпитваме ли днес? :Д
notexist
Странно как мястото се променя в зависимост от човека с който си..
notexist
Предложете ми браузър? (милиочички) ;д
notexist
Среднощно похапване на пържени тиквички ^^
notexist
Търся една песен, дето не знам кой я изпълнява и как се казва. То ако знаех, нямаше да я търся де.. Та, помня само един рефрен "hey mama, mama" и е да речем 1/2
notexist
Не е истина колко зле може да са някои хора.. Беше зле и ще си остане зле, колкото и да напредват годините! :/ Нея може да я цуням за довиждане само!
notexist
Днес ще ви цуням всички :*