плитки?
йеп ;д
Айфеловата *
бях в паника от съня, простено ми е
айфоноловата
Не не, беше си метална.. И беше високо! Твърде високо за моя малък размер
акхмед, акхххмед
а аз и брат ми пълен
Да се напиете много
Със слушалки на самсунг и на ериксон звука е лайнян, с едни измислени за пет лева се чува значително по добре, ама пак е бръждящо. Все пак е напредък
Купете си Apple!
и останете без бъбрек!
Нещо в софтуера е бъгнато явно. Май ще трябва да ти го хакнат наново.
Добре че поне е лесен за подкупване, трябва само да му сготвя пиленце и студена бира в хладилника и не мога да го изгоня
не ставай смешен, разбира се че американски рамбо, бивш спец части :Д не си ли гледал поне един американски филм?!
ааа, както знаем от филмите, един такъв унищожава цяла извънземна армия без да се препоти даже...
пък нашия свят го спасява преди закуска...
Тоя път бяха корейци :д