notexist
А той ми каза: "Ето, все едно сме във Франция, от всякъде се чуват серенади с акордеони"
notexist
И после Тангра - Дон Кихот
notexist
чудя се за нова профилна... ама не мога да се реша
notexist
Take me awaaaay, to secret plaaace, take me awaay, to Nesebaaar (music) la la la
notexist
Брат ми вече е капитан ^^
notexist
Обичам залезите, не изгревите.
notexist
(music) Полудях, хвърча, леле, край.
notexist
Обичам когато секси съседи ми звънят ^^
notexist
Колкото повече наближава евентуалното ми море, толкова повече си мисля за миналото лято <3 last summer soundtrack