шУс!
notexist
Много спите бе, ставайте, че ви се пишка! :D А тука що си нямаме ? :o
шУс!
notexist
4 дена слушам как се ловят сомове, снощи за първа вече беше day off, а аз накрая ги сънувах цяла нощ, че и кефали :D
шУс!
pos8708.jpg notexist
This is the MOVIE!
http://zamunda.se/details.php?id=362792&hit=1
шУс!
notexist
А той ми каза: "Ето, все едно сме във Франция, от всякъде се чуват серенади с акордеони"
шУс!
notexist
И после Тангра - Дон Кихот
шУс!
C360_2013-07-04-19-02-00-178.jpg notexist
чудя се за нова профилна... ама не мога да се реша
шУс!
notexist
Уф, прибрахме се бе ;д
шУс!
notexist
Take me awaaaay, to secret plaaace, take me awaay, to Nesebaaar (music) la la la
шУс!
notexist
Брат ми вече е капитан ^^
шУс!
notexist
Нямаме търпение да тръгнем, а още не сме си събрали багажа :D
шУс!
notexist
Соууу, отивам на море.
шУс!
notexist
Обичам залезите, не изгревите.
шУс!
notexist
(music) Полудях, хвърча, леле, край.
шУс!
notexist
Обичам когато секси съседи ми звънят ^^
шУс!
notexist
Колкото повече наближава евентуалното ми море, толкова повече си мисля за миналото лято <3 last summer soundtrack
Страница: 112 113 114 115 116