notexist
Ммм, когато излезе от нерви и си хвърли телефона, защото съм го ядосала <3
notexist
Найш кво... Бъди себе си.
notexist
Дарлинг, не харесвам карлинг. Предпочитам сайдера на онзи танцуващ дебел идиот.
notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
notexist
От бившата ми месторабота. Тва е най-интересното. Останалото е меню :о А колко е мръсно и грозно, колкото бившия ми шеф :х
notexist
Не е истина тия зомбита колко бързо ми ядат батерията :/
notexist
Една седмица, почвам обратното броене ;д
notexist
Начиии, още малко ретвити и ще превъртя твитера с ей тоя ми пост.
https://twitter.com/shhuus/status/517393243659857920
notexist
Лудогорец ме дразнят в българското първенство, но евала за нивото им в ШЛ. Даже Реал ми изглеждат смешни.
notexist
Днес ми беше първия залог в казино :Д
Да, защото спокойствието му ме убива, прекалено спокоен е.
Oct 07 2014, 11:19ахаа
Oct 07 2014, 11:48бахти проблемите дето имаш.
Oct 07 2014, 18:27ама дразнещо е, един скандал не можеш да вдигнеш като хората
Oct 07 2014, 18:32Трагедия. Направо не знам как се справяш.



Oct 07 2014, 18:42