notexist
За сега няма да купувам телефон, майсторите са намерили уж решение на проблема, което е значително по евтино и ще си седя на гъза ;д
notexist
Тук още не съм го обсъдила; та За и Против Нексус?
notexist
И що ядох пуканки, като съм с болно гърло?
notexist
Според тъмблр съм лесбийка.
notexist
Сънувах, че му крадат колата и съм в дилема. Да го събудя и да му кажа или да го оставя да спи и после ако са я откраднали да си мълча...
notexist
So an Angel, a Demon, and a Human walk into a bar
notexist
Открих функцията Mute във туитър и съм предоволна от съществуването ѝ.
notexist
Решила съм да готвя гювечета днес, ама се чудя с какво да ги на блъскам, освен обичайните неща :д
notexist
Баси шибаното начало на Chicago Fire.
notexist
А тази бях сигурна, че е Риана ;д