notexist
Това ще е следващото ми произведение в кухнята, трябва само да ми поправят блендера, че малко се счупи :Д
notexist
Би му мамата, една кула не мога да съборя ;/
notexist
о ем джи. Ще си изгубя ли живота сега покрай дотата?!
notexist
Въй въй, регистрирах се в Steam и все едно бях отнесена в друга вселена :Д
notexist
Досадното ми любимо съкровище се прибра от село <3 Не е истина колко ми липсваше тракането на лапите й по паркета.
notexist
Ей тъй след тва кафе живота ми е денс уид ми бейбии ;д
notexist
Наливам си аз вода да си топля за кафе и бутам чашата в хладилника. Добре съм.
notexist
Въй, над 12 часа сън... Малко съм била уморена май.
notexist
Да сънуване с отворени очи, да се любим на отворени прозорци, да обичаме с отворени сърца.
notexist
Най-много ми липсва деня в който си е тръгнал. И когато вали.
Малко се счупи вика.
Jul 31 2014, 14:25Ми, спря да върти ножчетата долу, иначе горе си върти :Д и явно зъбчетата долу са кривнали и ся ще пробваме да го излекуваме.. Ако не стане -90 лева за ново ;д
Jul 31 2014, 14:59