шУс!
notexist
Тия шибани друиди и свещеници не мога да ги убия мама им :@
шУс!
tumblr_n79vp5nyTi1r4u81xo1_500.jpg notexist
Гризанки
шУс!
notexist
С какъвто се събереш с такъв си. виа тутър.
шУс!
notexist
На вълна Сантана съм, а тая песен си я въртя на риплей няколко пъти преди да продължа с плейлиста. ,3
шУс!
notexist
Дом е там където wifi ти се свързва директно <3 Home, sweet home. Обичам си нета! :D
шУс!
notexist
А единия участник има собствено предаване за любовни истории. Тия лъжат!
шУс!
notexist
Пием текила, пушим наргиле и гледаме глупаво предаване за любов и пари. Пижама парти йее :Д
шУс!
tumblr_n6z3c62CSX1qmwidzo1_500.jpg notexist
Игра на думи :D
шУс!
notexist
В това Steam освен дота какво друго мога да играя, че батълнет само карти мога да цъкам и ми писва след второ убийство. ;д @Gothika47 нещо да споделиш? ;д
шУс!
notexist
"Your middle tower is under attack" писнА ми да го чувам тва ;д
шУс!
notexist
feels so creepy
шУс!
10537116_10203548280181060_7175715407207260399_n.jpg notexist
Отрязах си бретона ;д
шУс!
tumblr_mq6pefy8Aa1rr4szko1_500.jpg notexist
шУс!
prod_dare_to_love.png notexist
Не обичам шоколад, ама тоя бих го опитала ;д
шУс!
notexist
Като играя Дота ми се слушат ей тия ;д
Страница: 35 36 37 38 39