notexist
Как е възможно, в едно от най-яките заведения в околността да няма телевизор по време на световното?!
notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
notexist
Веднъж открих така и котката си. Беше изяла врабче :о
notexist
Някой гледа ли вече Злодеида да го обсъдим? ;д
notexist
Взела съм изпита с 4.50. Има няма 11/12 грешки. Малко съм разочарована..
notexist
А някой тук има ли теория дали тоя със сменящите се лица, дето беше с Аря, и тоз Даарио при Халееси е един и същ?
notexist
Има някви хора, дето хич не разбират че са досадни. Омг бе! Спри да ми говориш за крадливия си задник!