notexist
Всеки път като се появи вълк в някоя сцена и изтръпвам да не го убият. Няма да понеса ако умре още един вълк.
notexist
О! Днес е понеделник, има нова серия на ГоТчето ;д
notexist
А похвалих ли се, че кучето ми се оправи, отново е нахална и гони пеперуди. ^^
notexist
О, колко е хубаво да те събуди лая на кучето ти ^^
notexist
Оф, половин час се мъча да премахна някъв смотан вирус с поп-ъп реклами да ги еба в тъпите истории :@
notexist
Да, повтарям се. Но след като в два и половина муза ме е измъкнала от леглото, няма как да не я пусна.
notexist
Шибани новини. Дете прегазено до училище.. Не просто до училище, а на ПЕШЕХОДНА зона! Там където коли нямат работа! :///
notexist
Не казвайте на никой, ама мисля, че си падам по водопроводчика ми ;Д
notexist
ЛЕлееее, има нова серия на ГоТ, ще умра от ГОТяну ;д
notexist
Голяма грешка е да изгледам цял сезон на кой да е сериал нощта преди важен изпит ;д